Výhodný pronájem skladů, kanceláří, výrobních, obchodních a komerčních prostor Zlín

Jump to content

Aktuálně máme veškeré prostory obsazeny. 

Pronájem - komerční prostory  

Areál Jateční - ul. Jateční 169, 760 01 Zlín

 

Areál se nachází se v širším centru Zlína u hlavní silnice Tř. T. Bati, v sousedství Hypermarketu Albert a je propojen s budovami NWT SILO I a II. Zahrnuje komerční prostory, služby, fitness i kancelářskou zónu. Rozléhá se od prodejny Jízdní kola Horsák po supermarket JIP / Lesko.Výborná dopravní dostupnost, v blízkosti restaurace i prodejny potravin, zastávka Prštné, pro MHD i vlak.

 

 

  

PRONÁJEM KANCELÁŘE 26 m²

Areál Jateční - ul. Jateční 169, 760 01 Zlín

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v „Areálu Jateční“

Areál se nachází se v širším centru Zlína u hlavní silnice Tř. T. Bati, v sousedství Hypermarketu Albert a budovy NWT. Obsahuje obchodní, výrobní i kancelářskou zónu - supermarket JIP / Lesko, velkoobchod Sonepar, Dankr, čistící technika Zachar a syn, prodejna obuvi Bosé děti, krmiv, Svět koně a další – podrobněji najdete na záložce "Naše služby - Naši partneři".

 

Kancelář o velikosti 26 m2 s orientací do Tř. T. Bati. Je možné umístit si reklamu na okno. Sociální zázemí na patře, internet, parkování. Energie se účtují paušálem.

 

Výborná dopravní dostupnost, bezproblémové parkování, pěšky dostupné restaurace i hypermarket, zastávka Prštné, pro MHD i vlak.

Jsme vlastníci nemovitosti, neplatíte žádné provize.

 

Cena: 1.400,- Kč/m2/rok + energie

Výhodný pronájem skladů, kanceláří, výrobních, obchodních a komerčních prostor Zlín